• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • На Чернігівщині побудують новий елеватор
  Опубликовано: 2021-02-26 14:08:53

  Компанія KMZ Industries виготовляє обладнання для комплексного оснащення нового лінійного елеватора ТОВ «ПАУЕР КОРН ТРЕЙД» у Прилуках на Чернігівщині. Про це повідомляє прес-служба KMZ Industries, пише agronews.ua.

  Будівництво планується у три черги, загальна потужність майбутнього об’єкту становитиме 42 тис. тонн одночасного зберігання. Силос для першої черги на 12 635 куб м і транспортне обладнання поставлять замовникові вже у травні.

  Наразі для першої черги будівництва компанія виготовляє:
  • Силос на плоскій основі загальною ємністю зберігання 12 635 куб м.

  • Комплексний барабанний сепаратор КБС потужністю 150 т/год. по попередній очистці для пшениці вологістю до 16%.

  • Зерносушарку Brice-Baker SCN 12/48 із рекуперацією і пилопригніченням потужністю 90 т/год. по пшениці при знятті вологості із 20% до 15%.

  • Транспортне обладнання (ланцюгові транспортери і норії) продуктивністю 100 т/год.

  «Аграрний напрямок компанія освоїла не так давно, а будівництво елеватора для цього замовника – справа взагалі нова. Тож тут особливо важливою була й наша експертна допомога, – говорить Владислав Переходько, керівник регіонального  представництва KMZ Industries. – Раніше зерно тут сушили мобільною сушаркою й продавали продукцію, що називається, з коліс. Згодом вирішили, що потребують більш потужного стаціонарного сушильного й очисного обладнання й сучасні ємності для зберігання, аби працювати і з власною, і з давальницькою сировиною.

  Обирали переважно з-поміж вітчизняних виробників, хоча «іноземці» у тендері теж брали участь. Ми були єдині, хто запропонував комплексне рішення «під ключ», і це справді стало вирішальним аргументом на нашу користь. Силоси на плоскій основі, хопери, очищення, сушіння, транспорт – усе це виготовить і поставить наш завод.

  Оскільки замовник був дещо обмежений в бюджеті на будівництво такого потужного як для фермерського господарства комплексу, його проєкт зроблено «на виріст», із можливістю зведення у декілька черг. Уже в травні тут отримають перше обладнання і розпочнуть монтаж – це дасть можливість прийняти восени зерно першого сезону й почати отримувати прибуток, який згодом інвестуватимуть у наступні черги: зокрема, доставлятимуть нові силоси для тимчасового зберігання зерна, ще одну зерносушарку Brice–Baker тощо.

  Така стратегія інвестора і наше максимальне сприяння комплексній поетапній реалізації цього завдання як в технічному, так і проєктному плані дозволять власнику вже зараз більш ефективно обробляти та зберігати вирощувану продукцію й вийти на новий, якісно вищий рівень ведення бізнесу».

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.