• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Цукровий буряк: прогнозовані доходи на 2024 рік
  Опубликовано: 2024-02-29 17:09:03

  Експерти вважають, що дохід від вирощування цукрового буряку цього року може бути меншим, ніж у попередні періоди, хоча культура залишається однією з найприбутковіших у середньостроковій перспективі. Про це заявив генеральний директор компанії "Галс Агро" Сергій Кравчук у співбесіді з Latifundist.com.

  За його словами, попри певні обмеження, фермери, які вирішать вкладатися у цукровий буряк, все одно матимуть більш високий дохід порівняно з вирощуванням зернових. Проте, Кравчук зауважив, що ці доходи можуть бути меншими у порівнянні з попередніми роками.

  Компанія "Галс Агро" має в своєму складі два цукрових заводи, які минулого року не працювали через обстановку бойових дій в їхній зоні. Однак у 2022 році один з заводів був відновлений, а другий заплановано запустити в роботу цього року.

  Сергій Кравчук пояснив, що цього року компанія не має наміру змінювати свою сівозміну. Він підкреслив, що оптимізована сівозміна враховує потреби холдингу у різних культурах для власного використання, таких як соя, кукурудза для тваринництва, а також цукровий буряк для роботи цукрових заводів, і енергетичні культури для біоенергетики.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.