• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Ціни на кукурудзу на елеваторах України знижуються
  Опубликовано: 2021-10-29 17:03:40

  Минулого тижня світові ціни на кукурудзу зростали за підтримки ринків нафти та пшениці, що зупинило падіння експортних цін на кукурудзу в портах України, проте ціни закупівлі на елеваторах прискорили зниження на тлі можливої зміни залізничних тарифів з 1 листопада та збільшення пропозиції. Про це повідомляє Graintrade, пише agronews.ua.

  «Погода в Україні, США та ЄС сприяє прискоренню збирання та збільшенню поставок нового врожаю. У США станом на 24 жовтня кукурудза обмолочена на 66% площ у порівнянні з 53% в середньому за 5 років. Експорт кукурудзи з США за тиждень впав з 976,2 тис. т до 545 тис. т, а загалом з 1 вересня склав 4,7 млн т, що на 44% поступається торішнім темпам», — йдеться в повідомленні.

  Зауважимо, що рясні опади в Бразилії та Аргентині дозволили активізувати сівбу кукурудзи. Проте ведмежі для ринку кукурудзи новини поки не вплинули на котирування. «Минулого тижня грудневі ф’ючерси на кукурудзу продовжили відновлюватися після викликаного жовтневим звітом USDA падіння та виросли до 211,8 $/т, що майже відповідає рівню попереднього місяця», — розповідають експерти.

  Додамо, що листопадові ф’ючерси на кукурудзу на біржі в Парижі минулого тижня також виросли, але 24 жовтня впали на 1,75 €/т до 247,25 €/т або 288,86 $/т, загалом за місяць додавши в ціні 10% на тлі затримки збирання у Франції, навіть попри збільшення прогнозу врожаю в ЄС. «В Україні закупівельні ціни на кукурудзу залишаються в портах на попередньому рівні, проте тиск на них посилюється по мірі збільшення пропозицій.

  Станом на 22 жовтня з 32% обмолочених площ зібрано 11,2 млн т кукурудзи з врожайністю 6,34 т/га. У жовтні Україна експортувала лише 385 тис. т, а загалом з 1 липня — 1,81 млн т, що на 18% випереджає торішні темпи завдяки активним поставкам старого врожаю в липні», — пояснюють фахівці. Крім того, збільшення тарифів на залізничні перевезення внаслідок дефіциту пального та вагонів призвело до подорожчання автомобільних перевезень та різкого падіння закупівельних цін на вітчизняних елеваторах на 100−200 грн/т до 6,6−6,9 тис. грн/т. Трейдери враховують підвищені тарифи на перевезення та віддають перевагу закупівлям з доставкою в порт.

  «Подорожчання газу піднімає вартість послуг сушіння, що змушує виробників відтерміновувати збирання кукурудзи, щоб знизити її вологість, а також використовувати альтернативні сушки на дровах, соломі або дизельному пальному, що уповільнить процес збирання», — підсумували експерти.

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".