• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Український мед отримав «золото» на конкурсі в Лондоні
  Опубликовано: 2021-07-06 18:01:20

  Вітчизняні бджолярі отримали п’ять золотих, чотири срібних та одну бронзову нагороду. Оцінювали смак меду, консистенцію, аромат і зовнішній вигляд. Про це повідомляє Фокус, пише agronews.ua.

  Стали відомі результати конкурсу London Honey Awards 2021, який проходив у травні цього року. Відповідно до них, призові місця отримали 10 видів меду від семи українських виробників.

  Оцінку меду проводили міжнародні експерти з меду. Вони оцінювали продукт “сліпим” методом, тобто без пакування і будь-яких характерних ознак. Кожен суддя проводив органолептичний аналіз та оцінював такі характеристики, як зовнішній вигляд, консистенцію, аромат і смак.

  Український мед позначений такими найменуваннями:
  ✅Vesela Bdzhilka by Easy Energy LLC — золото;

  ✅Bdzholyna Sadyba Meadows by Bdzholyna Sadyba — золото;

  ✅Bdzholyna Sadyba Wild honey by Bdzholyna Sadyba — золото;

  ✅BeeCool Mountain Flowers by BeeCool — золото;

  ✅James Bee by James Bee — золото;

  ✅BeeCool Reserve Wild Forest by BeeCool — срібло;

  ✅Charivna Bzz Herbs by Charivna Bzz — срібло;

  ✅Honey Heritage — Grandfatherʼs Fairytale by Honey Heritage — срібло;

  ✅Honey Heritage — Secret of the Forest by Honey Heritage — срібло;

  ✅Honey Heritage — Family Legacy by Honey Heritage — бронза.

  Микола Андоні, керівник пасіки “Бджолина садиба” з Харківської області, яка отримала дві золоті нагороди, повідомив, що підготовка до конкурсу тривала три місяці.

  “Звичайно, з досвіду минулого року вже було більш-менш зрозуміло, що та як проходить, який мед краще відправити і я всім бджолярам рекомендував. Мед відправляли туди за допомогою нашого посольства в Лондоні. З ними я вів роботу, як мед доставити туди весь, потім, щоб вони віднесли організаторам. Вони писали листи, щоб мед перетинав кордон без перешкод, що це на конкурс. Це була довга робота”, — розповів бджоляр із 12-річним стажем.

  Вперше Андоні брав участь у конкурсі в 2020 році, тоді його продукт отримав срібну медаль.

  За його словами, пасіка знаходиться практично в Національному природному парку “Гомільшанські ліси”. У процесі створення цього меду бджоли використовують понад 70 рослин і дерев, тому букет його меду виходить таким особливим.

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".