• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Стало відомо, наскільки збільшиться глобальна торгівля борошном
  Опубликовано: 2021-01-31 11:03:15

  Очікується збільшення світового трейдингу борошна у третьому кварталі 2020/2021 маркетингового року до 15,1 млн тонн у пшеничному еквіваленті за рахунок відновлення обсягів поставок у країни Азії. Поставки борошна у такі країни, як Узбекистан, Ірак і Афганістан продовжують збільшуватись, внаслідок чого глобальний трейдинг продукту зросте у поточному маркетинговому році на 5,5%. Про повідомляє World Grain з посилання на інформації міжнародної ради по зерн, пише agronews.ua.

  У разі збереження вказаної тенденції, світова торгівля борошном у третьому кварталі 2022021 маркетингового року зросте до 15,1 млн тонн у порівнянні з 14,3 млн тонн, що були у аналогічному періоді минулого маркетингового року.

  «На основі даних про торгівлю на сьогоднішній день  існує ряд компенсуючих змін в показниках імпорту, в тому числі перегляд у бік зниження для Бразилії, Північній Кореї, Філіппін і Сомалі, в той час як прогнози підвищені для ЄС, Великої Британії і Таджикистану», – йдеться в повідомленні.

  За прогнозами, Афганістан і Ірак стануть найбільшими імпортерами борошна – 2,5 млн тонн і 2 млн тонн відповідно. Також прогнозується значне зростання імпорту в порівнянні з аналогічним періодом минулого року в ЄС (з 41 тис т до 120 тис т), Ірак (з 1,86 млн т до 2 млн т), Сирію (з 407тис т до 450 тис т), Ємен (з 673 тис т до 900 тис т) , Анголу (з 350 тис т до 450 тис т) і Афганістан (з 1,9 млн т до 2,5 млн т).

  Згідно з прогнозами, Туреччина і Казахстан знову стануть провідними експортерами борошна, і у кожного з них буде спостерігатися невелике збільшення поставок у порівнянні з попереднім роком.

  Прогнозується, що Туреччина експортує 4,9 млн тонн у порівнянні з 4,6 ​​млн тонн в минулому році, в той час як вивіз з Казахстану прогнозується на рівні 2,4 млн тонн в порівнянні проти 2,16 млн тонн у сезоні 2019/2020.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.