• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • На Київщині зафіксували спалах пташиного грипу
  Опубликовано: 2021-01-05 17:05:28

  У Київській області зареєстрований новий випадок грипу птиці у домогосподарства смт. Бородянка Бородянського району. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області, пише agronews.ua.

  «В ході проведення епізоотичного розслідування в зв’язку з виявленням трупів птиці інфікованих вірусом грипу (тип, А субтип Н5) на правому узбіччі автодороги на відстані близько кілометра від с. Леонівка Іванківського району, був відібраний біологічний матеріал від птиці (кури) домогосподарства смт. Бородянка Бородянського району Київської області», — йдеться в повідомленні.

  Так, відповідно до звіту про результати дослідження біологічного матеріалу виявлено РНК вірусу пташиного грипу (тип, А субтип Н5).

  «Домогосподарство у смт. Бородянка Бородянського району Київської області оголошено неблагополучним щодо грипу птиці (епізоотичний осередок), прийнято рішення щодо запровадження карантину на грип птиці та затверджено „План заходів щодо ліквідації захворювання грипу птиці у домогосподарстві та недопущення його поширення“», — зауважили у відомстві.

  Крім того, визначені:
  – буферна зона (зона захисту) — територія радіусом 3 км від епізоотичного осередку, до якої ввійшла територія населеного пункту смт. Бородянка Бородянського району;

  – зона спостереження (зона нагляду) — територія радіусом 10 км від епізоотичного осередку, до якої ввійшли населені пункти Бородянського району: с. Качали, с. Шибене, с. Небрат, с. Нове Залісся, с. Берестянка, с. Здвижівка, с. Бабинці, с. Буда-Бабинецька, смт. Клавдієво-Тарасове, с. Пороскотень, с. Пилиповичі, с. Нова Гребля, с. Вабля, с. Дружня, с. Галинка, с. Загальці, хутір Михайлівський (Михайленків), дачний масив «Ближні сади», а також птахогосподарства ФГ «Велес Фудс», ТОВ «Нувель», ТОВ «ВТК Ранко».

  Наразі, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження захворювання відповідно до вимог Інструкції з профілактики та ліквідації грипу птиці.

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".