• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • З початку сезону елеватор АгроВісти зробив один оберт
  Опубликовано: 2019-12-08 12:09:33

  Елеватор компанії "АгроВіста" (правонаступника "УкрАгроКом") на Кіровоградщині в поточному сезоні прийняв понад 60 тис. т кукурудзи, що перевищує його загальну місткість одночасного зберігання зерна.

  Про це повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на agroportal.ua.

  Як розповів керуючий підприємством Олександр Йоник, справитися з таким обсягом зернових допомогло те, що одночасно з прийманням елеватор відвантажував зернові покупцям, а також розмістив частину зерна в пластикові рукави.

  "Поточного сезону ми запакували в рукави приблизно 5 тис. тонн пшениці і 4 тис. тонн кукурудзи. Це приблизно шоста частина від обсягу наших стаціонарних місткостей для зберігання", - уточнив керівник.

  Усього в 2019/20 МР елеватор прийняв і доробив майже 100 тис. т зернових і ще 15 тис. т соняшника, вирощених хліборобами господарства. З цього обсягу покупцям відвантажено вже більше 59 тис. т, що становить один повний оберт обсягу зберігання підприємства.

  Инф. proagro.com.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.