• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Тристороння зустріч щодо вирішення окремих питань співпраці ДП «Укрспирт» та аграріїв Чортківського району у приміщенні Тернопільської обласної державної адміністрації
  Опубликовано: 2014-11-26 13:09:48

  ДП «Укрспирт» та Тернопільська обласна адміністрація ініціюють проведення тристоронньої зустрічі, мета якої урегулювати проблеми озвучені у заяві представників аграрних підприємств Чортківського району.

   

  Нагадуємо, що представники ряду місцевих аграрних підприємств погрожують 30 листопада провести безпідставний страйк з блокуванням траси Доманово-Ковель-Чернівці. Ми не можемо допустити, щоб введена в оману зацікавленими особами, група підприємців, здійснювала тиск на керівників держави та керівництво ДП «Укрспирт» та ставили під загрозу добробут області.

  За попередньою домовленістю захід відбудеться 26 листопада 2014 року о 15:30. На нього запрошені представники ДП «Укрспирт», Тернопільської обласної адміністрації, ПСП «Ягільниця-В», ПАП «Нічлава», ПАП «Паросток», ПАП «Обрій», ПАП «Агро-Спектр», ПАП «Золота нива», ПАП «Березина» та страйкового комітету аграріїв.

   

  Також раді будемо бачити на зустрічі в обласній державній адміністрації Тернопільської області  небайдужих журналістів друкованих видань та телеканалів 26.11.2014 року о 15:00.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.