• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • В Украине нечем будет кормить коров и свиней
  Опубликовано: 2013-12-15 08:22:48

  Уряд України розширив перелік товарів, ввезення яких на територію України або переміщення по ній здійснюється за умови обов'язкового надання митним органам гарантування сплати митних платежів.

  Згідно з постановою Кабінету міністрів № 879 від 4 грудня поточного року, перелік таких товарів поповнився 27 позиціями, включаючи корми для тварин; бензол; сиру нафту і сирі нафтопродукти, отримані з бітумінозних порід (мінералів); фармацевтичну продукцію; парфумерію і косметичні препарати, отрутохімікати та добрива, хімічну продукцію.

  Список також доповнено двигунами внутрішнього згоряння; насосами повітряними або вакуумними, повітряними або іншими газовими компресорами і вентиляторами; центрифугами, включаючи відцентрові сушарки, сільськогосподарськими та садовими машинами, тракторами та ін.

  У постанові визначено, що для двигунів внутрішнього згоряння, нафти і нафтопродуктів гарантування сплати митних платежів обов'язково під час проходження тільки внутрішнього транзиту, а для фармацевтичної продукції — тільки при прохідному транзиті.

  Згідно з документом, фінансові гарантії не надаються, в разі якщо товари є гуманітарною допомогою, вантажами допомоги (наприклад, для ліквідації наслідків стихійного лиха); вантажами збройних сил; вантажами, ввезеними в якості міжнародної технічної допомоги або в якості інвестицій, та ввозяться дипломатичними установами.

  Источник

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.