• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Лимонна диня: новий фрукт, створений японцями
  Опубликовано: 2023-07-06 10:07:30

  Японська садоводчеська компанія Suntory Flowers з провінції Хоккайдо працювала над створенням незвичайного фрукту протягом 5 років. Результатом їхньої роботи стала лимонна диня - новий гібрид, який поєднує смак дині з нотками лимона. Ті, хто вже мав можливість спробувати цей фрукт, вважають його ідеальним освіжаючим додатком до літнього меню. Наразі ці лимонні дині продаються по ціні 3,218 йен за штуку.

  Лимонна диня вражає своїм зовнішнім виглядом, що дуже схожий на звичайну диню. Вона має круглу форму та характерну зелену шкірку, але в її м'якоті ховається незвичайний секрет. Прикусивши лимонну диню, ви почуєте свіжість та легку кислинку, як у лимона, але насолодитесь також солодким, сочним смаком дині. Цей непересічний поєднання робить лимонну диню привабливою для шанувальників фруктів.

  Згідно зі звітом Suntory Flowers, вирощування цих фруктів було дуже трудомістким процесом. Вони проводили експерименти та відбирали найкращі сорти дині, які б максимально наближалися до смаку лимона. В результаті було отримано гібрид, який задовольняє смакові пристрасті багатьох людей.

  Лимонну диню можна використовувати у різних стравах та напоях. Вона стане чудовим додатком до салатів, десертів, свіжих соків та коктейлів. Крім того, фрукт може слугувати декоративною складовою при оформленні столу на вечірках або святкуваннях.

  Садівники компанії Suntory Flowers вірять, що лимонна диня стане популярним фруктом серед місцевих жителів та туристів. Їхня робота над створенням цього гібрида свідчить про постійний пошук нових смакових комбінацій та вдосконалення сільськогосподарських культур.

  Лимонна диня - це не лише фрукт, а й свідчення про те, як садівники та дослідники розвивають сільське господарство, вносять нові ідеї та вдосконалюють врожаї, задовольняючи смакові пристрасті споживачів. Новітні досягнення в галузі гібридизації фруктів дарують нам можливість насолоджуватися унікальними смаками та відкривати нові гастрономічні переживання.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.