• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Свинарі очікують пожвавлення попиту перед Великоднем
  Опубликовано: 2022-04-20 12:03:29

  Свинарі очікують пожвавлення попиту перед Великоднем. Наближення великодніх свят підігріває цінову ситуацію на ринку живця. Про це повідомляє АСУ, пише agronews.ua.

  Хоча регіональна розбіжність цін на свиней забійних кондицій зберігається, оператори відзначають пожвавлення торгівлі цього тижня, говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України».

  Як зазначається, ціни на свиней збереглися в межах регіональних діапазонів попередніх тижнів. Однак у ході торгів минулого тижня котирування значної частки виробників свинини укріпилися, додавши 0,5-1,5 грн/кг. При цьому оператори відзначили підвищений попит на додаткові товарні партії: відповідні запити від колишніх та нових контрагентів лунали ще на початку тижня.

  «Представники м’ясопереробної галузі підтверджують активізацію торгівлі цього тижня. Зокрема, відчутне пожвавлення попиту як з боку виробників м’ясних виробів, які активно готуються до Великодня, так і з боку кінцевого споживача. Крім цього, м’ясопереробники з центральних областей відзначають, що населення поступово повертається на нещодавно звільнені території Київщини та Чернігівщини. На їхню думку, це не тільки сприяє активізації споживання м’яса в регіоні, а дещо вирівнює співвідношення попиту та пропозиції свинини в межах країни та формує передумови для поступової консолідації цін на ринку свинини», — пояснюють експерти.

  Щодо очікувань на передвеликодній тиждень, то і виробники, і переробники вважають, що деяка активізація торгівлі має відбутися.

  «Більшість переконана, що святкового ажіотажу чекати не варто, але очікуване пожвавлення оцінюють від +10 до +30% від середньої реалізації свинини останніх тижнів. З огляду на активність заготівельників та очікуваний приріст кінцевої реалізації, виробники свинини очікують на подальше укріплення закупівельних цін», — підсумували в асоціації.

  Інф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".