• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Селекціонери представили нові високоврожайні сорти картоплі
  Опубликовано: 2022-01-17 15:01:01

  Європлант представляє сорти картоплі з високою поживністю. Високоврожайні та високоякісні спеціальні сорти для виробництва з низькими витратами захищають навколишнє середовище та заощаджують витрати. Про це повідомляє potatopro.com, пише agronews.ua.

  Зростання цін на енергоносії останніх місяців також призводить до значного зростання витрат у виробництві картоплі. Особливо енергоємне виробництво азотних добрив дедалі більше обтяжує ціни на мінеральні добрива. Це не залишається без впливу на виробництво картоплі.

  Однак не тільки зростання витрат, але й зростаючі вимоги з боку охорони навколишнього середовища та підземних вод призводять до потреби до підвищення ефективності використання поживних речовин та широкого екологічного поширення сучасних сортів.

  Європлант відповідає цим вимогам у рамках свого наступу на екологічну стійкість Grow Green. Уже багато років у центрі розробки їх сортів є підвищення природної стійкості картоплі до хвороб і шкідників, підвищення стійкості до факторів зовнішнього середовища, підвищення ефективності вирощування в поєднанні зі стабільними сортовими ознаками за смаком і зовнішнім виглядом.

  «Вирощуючи наші інноваційні сорти, можна зменшити витрати. Це захищає навколишнє середовище та гаманець фермера», – Йорг Еггерс, керуючий директор Europlant Pflanzenzucht GmbH.

  Наразі 17 сортів картоплі віднесені до програми з низьким рівнем споживання.

  «Ми розрізняємо дві групи: сорти картоплі категорії «Преміум» потребують на 12,5 % менше азотних добрив, у категорії «Голд» — навіть на 25 %, – каже Йорг Еггерс, керуючий директор Europlant Pflanzenzucht GmbH.

  До сортів «Преміум» можна віднести, наприклад, «Даніну» переважно твердого приготування, «Симонетту» (сорт 2021/2022 року) та «Карелію». Омега та Румба як переробні сорти також мають потребу в азотних добривах зниженою на 12,5 %.

  До категорії «Голд» віднесені переважно тверді сорти «Коронада», «Флорідана», «Желе», а також «Анналена», «Берніна» і «Торенія».

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".