• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Стало відомо, чому світовий врожай знаходиться під загрозою
  Опубликовано: 2021-07-28 14:08:08

  Посіви сільськогосподарських культур у світі знищують глобальні кліматичні катаклізми. Це може спричинити зростання цін на продовольство, які вже ітак дуже наближені до рекордних за десятиліття. Про це повідомляє агентство Bloomberg, пише agronews.ua.

  Зазначається, що в Європі дощі викликали небезпеку грибкових захворювань у зернових, внаслідок чого було зупинено збір врожаю. Крім того, на запаси продуктів та ціни негативно вплинули спека в Північній Америці, повені в Китаї та сильні морози в Бразилії.

  У Бразилії, яка є найбільшою країною-виробником кави, були найсильніші за 20 років морози. Через це ціни на каву зросли на 17% і вперше з 2014-го перевищили 2 долари за фунт (2,2 кг). Також країна переживає серйозну посуху та виснаження водойм.

  У ключовому регіоні Китаю зі свинарства відбулися повені, які вдарили по посівах кукурудзи і затопили свинарські ферми.

  Канада та США страждають від посух, які спровокували сотні лісових пожеж на кордоні держав. Внаслідок цього було знищено посіви сільськогосподарських культур, що тимчасово заблоковано експорт зерна. В результаті ціни на яру пшеницю досягли максимуму за вісім років.

  Згідно з інформацією, Індекс цін на продукти харчування ООН почав знижуватися в червні і зупинився на позначці +34% в порівнянні з минулим роком.

  «‎Те, що відбувається в одній частині світу, в кінцевому підсумку впливає на всіх нас. Деякі громади вже переживають жахіття змін клімату»‎, — заявила спецпосланець ООН і колишній міністр сільського господарства.

  Раніше ми повідомляли, що українські поля потерпають від злив, граду та шквальних вітрів, внаслідок яких було знищено посіви зернових і бобових. Крім того, негода завдала істотної шкоди врожаю плодово-ягідних насаджень.

  Також ми писали, що цьогоріч очікується зниження врожаїв кавунів та абрикосів. Час збору врожаю зміститься на серпень-вересень, оскільки аграрії вже двічі пересівали баштан. Через це очікується підвищення цін на ці плоди.

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".