• Головна / Main Page
  • Стрічка новин / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • Стало відомо, чому світовий врожай знаходиться під загрозою
    Опубликовано: 2021-07-28 14:08:08

    Посіви сільськогосподарських культур у світі знищують глобальні кліматичні катаклізми. Це може спричинити зростання цін на продовольство, які вже ітак дуже наближені до рекордних за десятиліття. Про це повідомляє агентство Bloomberg, пише agronews.ua.

    Зазначається, що в Європі дощі викликали небезпеку грибкових захворювань у зернових, внаслідок чого було зупинено збір врожаю. Крім того, на запаси продуктів та ціни негативно вплинули спека в Північній Америці, повені в Китаї та сильні морози в Бразилії.

    У Бразилії, яка є найбільшою країною-виробником кави, були найсильніші за 20 років морози. Через це ціни на каву зросли на 17% і вперше з 2014-го перевищили 2 долари за фунт (2,2 кг). Також країна переживає серйозну посуху та виснаження водойм.

    У ключовому регіоні Китаю зі свинарства відбулися повені, які вдарили по посівах кукурудзи і затопили свинарські ферми.

    Канада та США страждають від посух, які спровокували сотні лісових пожеж на кордоні держав. Внаслідок цього було знищено посіви сільськогосподарських культур, що тимчасово заблоковано експорт зерна. В результаті ціни на яру пшеницю досягли максимуму за вісім років.

    Згідно з інформацією, Індекс цін на продукти харчування ООН почав знижуватися в червні і зупинився на позначці +34% в порівнянні з минулим роком.

    «‎Те, що відбувається в одній частині світу, в кінцевому підсумку впливає на всіх нас. Деякі громади вже переживають жахіття змін клімату»‎, — заявила спецпосланець ООН і колишній міністр сільського господарства.

    Раніше ми повідомляли, що українські поля потерпають від злив, граду та шквальних вітрів, внаслідок яких було знищено посіви зернових і бобових. Крім того, негода завдала істотної шкоди врожаю плодово-ягідних насаджень.

    Також ми писали, що цьогоріч очікується зниження врожаїв кавунів та абрикосів. Час збору врожаю зміститься на серпень-вересень, оскільки аграрії вже двічі пересівали баштан. Через це очікується підвищення цін на ці плоди.

    Инф. agronews.ua

    agrinews.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

    E-mail:
    info@agrinews.com.ua
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.