• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Україна цьогоріч планує імпортувати 450 тис тонн картоплі
  Опубликовано: 2021-03-04 16:04:45

  Україна планує і цьогоріч імпортувати 450 тис. тонн картоплі і нічого більше експортувати не збирається. Із самого початку йшлося про те, що в цих балансах з`явиться окрема строка “Експертна оцінка”, де мало б значитися, що Україна вирощує не більше 15 млн т картоплі. Це дозволило б іноземним інвесторам правильніше оцінювати стан внутрішнього ринку. Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбук Оксана Руженкова, виконавчий директор УАВК, пише agronews.ua.

  Українська асоціація виробників картоплі умовляла чиновників зробити реалістичну оцінку ринку без втрачених територій Донеччини, Луганщини, Криму, зробити поправку на скорочення врожайності і площ, у тому числі в домогосподарствах.

  Але прохання не було почуто. Як і прохання деталізувати “інше”, вказавши в ньому окремою строкою кількість картоплі на переробку (Україна задекларувала своє бажання розвивати переробні підприємства та продукти з доданою вартістю).

  Украй неприємно виглядає прогноз балансу картоплі в оприлюдненому начебто доопрацьованому за участю ГО балансі, яку готували чиновники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства в рамках міжвідомчої робочої групи зі складання баласнів попиту/потреби внутрішнього ринку.

  “Для імітації демократизму до роботи були залучені в якості експертів усі бажаючі. Проте наша думка нікого не цікавила. Умовляння переглянути брехливі цифри внутрішнього виробництва в 20 млн т подіяли на аналітиків від держави абсолютно протилежно – цифру збільшили ще на 1,3 млн т. Спроби переконати, що на корм худобі не іде 6,5 млн т, не долетіли до вух бюрократів”, – пише Руженкова.

  За її словами, в Україні немає такої кількості великої рогатої худоби, щоб з’їдати стільки картоплі.

  Єдине, де йокнуло серце чиновників, кількість споживання картоплі на 1 людину – знизили до 130 кг/особа.

  “Знайте, на тверде переконання чиновників, в Україні живе 42 млн осіб, а останній підрахунок площ під картоплею у домогосподарствах проводився 1998 року”, – резюмувала Руженкова.

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".