• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • У Німеччині зросли котирування свиней
  Опубликовано: 2021-03-03 16:02:21

  Останніми місяцями ціни на свинину у Європейському Союзі зменшувались. Однією з причин, зокрема, було поширення африканської чуми свиней у Німеччині та COVID-19. Утім, наразі європейський ринок демонструє ознаки відновлення. Про це повідомляє euromeat, пише agronews.ua.

  Так, у Німеччині котирування свиней забійних кондицій у другій половині лютого зросли вперше з минулої весни. Ситуація покращилася через ряд причин, серед яких відновлення забійної потужності та експорту живих тварин переважно до Італії.

  Іспанія відрізняється від інших країн-членів ЄС великими обсягами постачань до Китаю – майже 100 тис тонн на місяць. Це становить майже 80% в структурі експорту іспанської свинини. Ситуація для найбільшого європейського експортера складається добре і на ринках Японії, Південної Кореї, В’єтнаму та Філіппін. Нещодавно Філіппіни втричі збільшили квоти на імпорт свинини, щоб покрити дефіцит, про який повідомляють у декількох провінціях країни. Однак на цей ринок заборонено постачати свинину з країн, що постраждали від АЧС (Німеччина, Польща, Румунія, Болгарія, Угорщина тощо). Це дає перевагу іспанським виробникам свинини, які збільшують свої частки на ринку в Азії.

  З початку року середня ціна свинини живою вагою в Іспанії склала 1,11 євро за кілограм. Це значно більше, ніж у Німеччині (0,92 євро / кг), Франції (1,09 євро / кг) або Нідерландах (0,92 євро / кг).

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.