• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • У Китаї з’явилися нові штами АЧС
  Опубликовано: 2021-03-03 14:09:45

  Учені з Харбінського ветеринарного науково-дослідного інституту (Китай) повідомили про нові варіації африканської чуми свиней. Про це повідомляє Bloomberg, пише agronews.ua.

  Нові штами вірусу виявили під час спостереження за семи китайськими провінціями протягом шести місяців.

  За словами дослідників, виявлені варіації АЧС мають більш м’який перебіх хвороби, але є дуже трансмісивними, що ускладнює зусилля щодо боротьби з хворобою, яка спричинила кризу на найбільшому в світі ринку свинини.

  “Поява нижчих вірулентних природних мутантів приносить більші труднощі для раннього виявлення захворювання та створює нові виклики для контролю поширення АЧС”, – написала група науковців з Харбінського інституту у своїй статті, опублікованій минулого тижня.

  Нові штами вірусу, а також інші смертельні хвороби свиней, такі як ящур та епідемічна діарея свиней, викликали сумніви щодо відновлення поголів’я у Китаї. Раніше у Міністерстві сільського господарства КНР заявляли про наміри відновити поголів’я свиней до докризового рівня вже у 2021 році.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.