• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • У Китаї вдалося досягти зниження норми внесення добрив на 30%
  Опубликовано: 2021-02-27 12:02:34

  Зниження обсягів внесення азотних добрив у Китайській Народній Республіці на 10-30% вдалося досягти за рахунок створення єдиної цифрової карти ґрунтів у країні. Про це повідомляє китайська академія сільськогосподарських наук (CAAS), пише agronews.ua.

  Китай домігся значних успіхів у посиленні захисту і біологізації оброблюваних земель за рахунок інновацій і впровадженню сучасних технологій впродовж 2016-2020 років. Зокрема, вдалося досягти значного скорочення обсягів внесення мінеральних азотних добрив.

  Вивчаючи та впроваджуючи відповідні методи і норми посадки, дослідники CAAS змогли збільшити вміст органічних речовин в чорноземі на північному сході Китаю на 12-16%. В цьому регіоні виробництво зерна в даний час становить одну чверть від загального валового збору зернових країни.

  Крім того, китайські вчені оптимізували ключові технології виробництва рису на півдні Китаю і збільшили середню врожайність більш ніж на 1,5 тонни з гектара.

  Вони також впровадили нові методи застосування добрив для основних зернових культур та нові технології для ефективного використання поживних ресурсів, тим самим знизивши використання хімічного азоту на 10-30%.

  CAAS розробила ключові технології аналізу і обробки даних для ґрунту, вперше створивши високоточну цифрову ґрунтову карту, що охоплює всю країну. На сьогоднішній день ця цифрова інтерактивна система є найбільш повною базою докладних даних про ґрунтові ресурси та їх якості в Китаї.

  CAAS заявляє, що прискорить «будівництво» ще однієї крупної науково-технічної платформи для дослідження якості оброблюваних земель в період 2021-2025 років, де буде задіяний високоінтелектуальних моніторинг сільгоспугідь і спостереження за робочою землями. Зазначимо, що ще років 10-15 тому у багатьох регіонах Китаю родючі землі перебували на межі екологічної катастрофи через неконтрольоване надмірне внесення хімічних добрив.

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".