• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • На Житомирщині вирощують перепелів
  Опубликовано: 2021-02-19 17:01:58

  У селі Барашівка на Житомирщині вирощують перепелів, на фермі утримують 74 тисячі птахів трьох порід: японська, техаська та маньчжурська. Про це повідомляє Суспільне, пише agronews.ua.

  За словами зооінженера Олександра Рудика , перепілка є стійкішою до хвороб, порівняно з іншими видами птахів, але з першого дня потребує забезпечення правильною температурою та якісною водою.

  “В перший день вона вилуплюється з яйця і ніхто їй не може у цьому допомагати. Якщо допомагати їй вилазити зі шкаралупи – це буде нежиттєздатне пташеня. Його початкова вага після вилуплення – 8 з половиною грамів”, – розповідає Рудик.

  У фермерському господарстві у Барашівці вирощують три види перепелів. Техаська біла перепілка несе близько 280 яєць у рік. Крім того, вирощують маньчжурська золотисту і японська яйценосну.

  Після того, як перепілки дорослішають – їх сортують і відправляють на клітково-батарейний тип утримання. Сідало перепілки в клітці розташовані під нахилом, тому яйця відразу потрапляють у контейнери, з яких їх вночі забирають.

  “Перепелине яйце більш поживне ніж куряче . До того ж яйце перепелине не може бути заражене сальмонельозом”, – розповів Олександр Рудік.

  Далі перепелині яйця на 18 діб поміщають у інкубатор. Температура в ньому має бути 37,7 градусів, вологість – 72%. За словами керівника ферми Миколи Кузьменка, попит на перепілок та перепелині яйця в Україні почав зростати.

  “Потрібно міняти систему харчування, тобто вживати продукти, які будуть покращувати стан здоров’я та імунну систему. Не секрет, що перепелині яйця – це продукт, який є натуральним, природним імуностимулятором”, – каже Кузьменко.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.