• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Закупівельні ціни на молоко з початку року залишаються стабільними
  Опубликовано: 2021-02-21 14:08:20

  Останній моніторинг підтверджує повну тишу на ринку, яка триває вже майже два місяці. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію аналітичного відділу Асоціації виробників молока.

  Так, ціни на всі ґатунки молока залишаються незмінними: екстра ― 12,15 грн./кг, вищий ― 11,7 грн./кг, перший ― 11,08 грн./кг., середньозважена ― 11,64 грн/кг. Діапазон коливань цін на середні та великі партії молока екстрґатунку по регіонах: північ та центр ― 11,7-12,45 грн./кг; південь ― 11,7-12,45; схід ― 11,6-12,4 грн./кг; захід ― 11,6-12,35 грн/кг.

  «Чи не вперше ціни на молоко утримують свої позиції тривалий час. Проте такий розвиток подій був прогнозованим і попередньо очікувалось, що сезонне зниження буде зміщеним у часі в зв’язку з низькою рентабельністю виробництва та дефіцитом сировини», – зазначив аналітик АВМ Володимир Андрієць.

  У попередні роки низхідний тренд брав свій початок з кінця січня, проте в минулому році вже існуючий тоді дефіцит молока відтермінував початок сезонного зниження, яке почалося з другої половини лютого. Тоді першою відреагувала ціна першого гатунку, ціни ж на екстра та вищий протримались до середини березня.

  На даний час очікується, що рух цін у бік зниження можливий не раніше середини березня, коли на ринку буде з’являтися більша кількість молока.

  Инф. proagro.com.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.