Закупівельні ціни на молоко з початку року залишаються стабільними

21 фев, 14:08

Останній моніторинг підтверджує повну тишу на ринку, яка триває вже майже два місяці. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію аналітичного відділу Асоціації виробників молока.

Так, ціни на всі ґатунки молока залишаються незмінними: екстра ― 12,15 грн./кг, вищий ― 11,7 грн./кг, перший ― 11,08 грн./кг., середньозважена ― 11,64 грн/кг. Діапазон коливань цін на середні та великі партії молока екстрґатунку по регіонах: північ та центр ― 11,7-12,45 грн./кг; південь ― 11,7-12,45; схід ― 11,6-12,4 грн./кг; захід ― 11,6-12,35 грн/кг.

«Чи не вперше ціни на молоко утримують свої позиції тривалий час. Проте такий розвиток подій був прогнозованим і попередньо очікувалось, що сезонне зниження буде зміщеним у часі в зв’язку з низькою рентабельністю виробництва та дефіцитом сировини», – зазначив аналітик АВМ Володимир Андрієць.

У попередні роки низхідний тренд брав свій початок з кінця січня, проте в минулому році вже існуючий тоді дефіцит молока відтермінував початок сезонного зниження, яке почалося з другої половини лютого. Тоді першою відреагувала ціна першого гатунку, ціни ж на екстра та вищий протримались до середини березня.

На даний час очікується, що рух цін у бік зниження можливий не раніше середини березня, коли на ринку буде з’являтися більша кількість молока.

Инф. proagro.com.ua


Адрес новости: http://agrinews.com.ua/show/326591.htmlЧитайте также: Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM