• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • У Врадіївському районі на Миколаївщині зафіксований осередок АЧС
  Опубликовано: 2021-02-07 12:04:11

  У Миколаївській області, неподалік від смт. Врадіївка, на центральному сміттєзвалищі виявлено трупи свиней, уражених АЧС.

  Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Миколаївській області, передає “ПроАгро Груп” з посиланням на “АгроЮг”.

  Зараз затверджено план заходів із ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного вогнища, зон захисту та нагляду. Так, епізоотичним вогнищем є центральне сміттєзвалище на відстані 1,3 км.до смт. Врадіївка та 1,2 км до дороги Кропивницьке – Платонове.

  До зони захисту в радіусі 3 км від епізоотичного вогнища включено частину Врадіївки, села Адамівка, Новогригоріївка Врадіївського району. До зони нагляду радіусом 2 км від зовнішніх меж зони захисту ввійшла частина Врадіївки.

  Аналогічний випадок стався у лютому 2019 року, коли у Харкові на стихійному сміттєзвалищі біля окружної дороги знайшли трупи свиней, інфікованих чумою.

  Инф. proagro.com.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.