• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Названо головних імпортерів міндобрив до України за минулий рік
  Опубликовано: 2021-02-03 13:05:25

  Протягом минулого року Україна імпортувала мінеральних добрив майже на $841 млн, а, враховуючи закупівлі добрив тваринного або рослинного походження, загальний імпорт за цією групою склав $841,697 млн. Про це повідомили в Українському інституті аналізу та менеджменту політики, пише agronews.ua.

  Так, за даними інституту структура імпорту добрив у 2020 році була наступною:

  ✅ складні добрива з елементами N, P, K – $610,345 млн;

  ✅ азотні добрива – $151,813 млн;

  ✅ калійні добрива – $67,392 млн;

  ✅ фосфорні добрива – $11,183 млн;

  ✅ органічні добрива – $0,963 млн.

  Як зазначено у повідомленні, поставки добрив здійснювались з Німеччини, Польщі, Литви, Грузії, Марокко та ряду інших країн.

  Але безперечно слід зазначити, що частка калійних добрив, закуплених у Білорусі сягає 81,2% від всього імпорту цієї продукції, складних добрив – 31,37%, а азотних – 28,7%. «Пальмою першості» Білорусь поступилася лише у поставках фосфорних добрив – головним постачальником стала Польща з часткою 67,32%.

  Загалом, як підкреслили в Українському інституті аналізу та менеджменту політики, за 2020 рік Україна закупила за кордоном сільгосптехніки, насіння і агрохімії на $1,5 млрд.

  «Часто хваляться, що ми аграрна наддержава, в тому числі в досягненні аграрного сектора і показниках аграрного експорту. Але щоб виробляти продукцію з низькою вартістю ми регулярно купуємо продукцію з високою вартістю: техніку, хімію – ключові технології та інструменти аграрного виробництва. І ця ситуація тільки погіршується, адже наше машинобудування практично заснуло мертвим сном. Тому хоч як це парадоксально, ми аграрно-дефіцитне держава – здатність якого виробляти сільськогосподарську продукцію в значній мірі залежить від іноземних постачальників», – наголошено у повідомленні.

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".