• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • В Україні виявили 10 спалахів пташиного грипу за два місяці
  Опубликовано: 2021-01-26 18:08:37

  З грудня 2020 року в Україні виявили вже 10 спалахів грипу птиці. Про останній з них зареєстровано на Київщині. Спалахи захворювання фіксувалися переважно у особистих селянських господарствах. Зокрема, з початку 2021 року повідомлялось про два такі випадки. Про це повідомляє meat-inform, пише agronews.ua.

  “Епізоотична ситуація щодо високопатогенного грипу птиці ускладнилась в Україні з кінця минулого року. У грудні 2020 року виявлено 8 випадків грипу птиці: 5 випадків в Миколаївській області, 2 випадки в Київській області та один у Херсонській області”, – повідомили у Держпродспоживслужбі.

  Два випадки, які було зафіксовано в січні, локалізувалися у Миколаївській та Київській областях.

  Початок міграції перелітних птахів може призвести до погіршення ситуації з поширенням грипу птиці в Україні. У зв’язку з цим, у ГУ Держпродспоживслужби у Черкаській області, де утримується 21 млн голів свійської птиці (один з найвищих показників серед регіонів країни), веде інформаційно-роз’яснювальну роботу серед власників птиці та керівників спеціалізованих птахогосподарств.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.