• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Аграрії почали вирощувати 5-грамові міні-кавуни зі смаком огірка
  Опубликовано: 2021-01-26 12:06:57

  Місцева сільськогосподарська компанія в південній провінції Анталії, що займається вирощуванням спеціальних фруктів та овочів мікророзміру, наразі розпочала продаж «дитячих кавунів» вагою лише п’ять грамів. Про це пише Hurriyetdailynews.com, пише agronews.ua.
  «Дитячі кавуни схожі на кавуни, але за смаком нагадують огірки», — розповідає Бурак Акбулут, менеджер з маркетингу компанії Erüst Tarım, яка вирощує ці спеціальні продукти в теплицях в Анталії та сусідній провінції Бурдур.

  Ціна упаковки 100-150 грам — 15-20 турецьких лір ($2-2,7). Пан Акбулут заявив, що вони почали продавати такі карликові кавуни через інтернет після річного пілотного виробництва.

  «Ви можете їсти кавуни як сливи, один за одним. За смаком нагадує огірок. Його також можна використовувати в салатах або закусках з йогуртом», — стверджує Бурак.

  Він підкреслив, що вирощувати міні-кавуни складніше, ніж звичайні: «Ми не використовуємо сільськогосподарські пестициди та не коригуємо гени насіння».

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.