• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Африканська чума свиней «захоплює» нові райони Німеччини
  Опубликовано: 2021-01-15 11:09:37

  Туша дикого кабана, що загинув від африканської чуми свиней, була знайдена в Потсдамі (Німеччина). Раніше вважалось, що вірус не поширюється в цьому районі – спалахи АЧС виявляли приблизно за 100 км від Потсдаму. Про це повідомило Міністерство соціальних справ, охорони здоров’я, інтеграції та захисту споживачів німецької землі Бранденбург (MSGIV). Про це повідомляє Meat-Inform, пише agronews.ua.

  Біоматеріал дикого кабана проаналізували в Національній референтній лабораторії в Інституті Фрідріха Леффлера (Федеральний науково-дослідний інститут охорони здоров’я тварин) у місті Римс (Мекленбург-Передня Померанія).

  На сьогодні ще не зареєстровано жодного спалаху африканської чуми серед свійських свиней. У зв’язку з цим міністр сільського господарства Німеччини Юлія Кльокнер закликає до подальших заходів зменшення популяції та запобігання міграції диких кабанів, щоб зберегти свійське поголів’я свиней від цієї хвороби.

  Як захід боротьби з розповсюдженням хвороби вздовж кордону в Мекленбурзі-Передній Померанії побудовано 63 кілометри огорож, 127 кілометрів – у Бранденбурзі та 56 кілометрів – у Саксонії. Однак вже неодноразово повідомлялося про навмисне руйнування огорож, що становить серйозну загрозу для успіху боротьби з епідемією АЧС в країні.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.