• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • На Миколаївщині підтверджено новий випадок пташиного грипу
  Опубликовано: 2020-12-30 16:03:17

  У Миколаївській області в селі Яселка підтвердився новий випадок пташиного грипу. Про це повідомляє пресслужба головного управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області, пише agronews.ua.

  Зазначається, що згідно з результатами дослідження Одеської обласної державної лабораторії Держпродспоживслужби з патологічного (біологічного) матеріалу, відібраного від трьох трупів птиці, з приватного домогосподарства с.Яселка, Очаківського району виявлено РНК вірусу грипу птиці типу А1 субтипу H5 (звіт про результати дослідження від 24 грудня 2020 р. №004014 п.м./20).

  Відповідно до рішення державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Очаківській райдержадміністрації оголошено територію с.Яселка, Очаківського р-ну Миколаївської обл. неблагополучною (епізоотичний осередок) по високопатогенному грипу птиці і встановлено карантин з 25.12.2020 р.

  Визначено буферну зону (зону захисту) радіусом 3 км від епізоотичного осередку, до якої ввійшли населені пункти: с.Іванівка, с.Дмитровка, Очаківського району. Визначено зоною нагляду територію радіусом 10 км від епізоотичного осередку до якої ввійшли населені пункти: с.Куцуруб, с. Островка, с.Солончаки, Очаківського р-ну.

  Нагадаємо, у Миколаївській обл. у с.Новоматвіївське 11 грудня під час проведення заходів з ліквідації грипу птиці виявлено РНК вірусу пташиного грипу.

  А на Київщині 23 грудня на узбіччі автодороги на відстані близько 1 км від с.Леонівка (Іванківський район) в напрямку с.Коблиця (Бородянський район) було виявлено 463 трупи домашньої птиці (23 голів індиків та 440 голів курей).

  При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) 24.12.2020 встановлено діагноз на грип птиці.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.