• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Перевантажувальний термінал «Нібулону» поставив новий рекорд
  Опубликовано: 2016-10-23 18:30:00

  Перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» в м. Нова Одеса Миколаївської області, будівництво якого ознаменувало початок відродження судноплавства річкою Південний Буг, відвантажив на водний транспорт 150 тис. тонн сільгосппродукції у 2016 році. Про це повідомляє прес-служба компанії.

  Для перевезення такої кількості тонн зерна автомобільним транспортом знадобилося б понад 6,2 тис. вантажівокі.

  Але це не єдине досягнення філії «Новоодеська». Так, минулого місяця даний термінал (майже одразу за філією «Козацька, що в Херсонській області) прийняв свій перший мільйон тонн зернових та олійних культур і поповнив таким чином «НІБУЛОНівську» сім’ю підприємств-мільйонерів.

  За 5-річну історію свого існування підприємство зарекомендувало себе як надійний та зручний партнер для фермерських господарств не тільки Новоодеського району, а й  багатьох інших сусідніх районів та областей.

  Нагадаємо, що перевантажувальний термінал компанії «НІБУЛОН» в Новій Одесі був введений в експлуатацію навесні 2011 року. Цей  об’єкт було зведено за унікальною технологією: на палях (2 630 штук) з підняттям площадки на 2,5 м. На філії «Новоодеська» вперше з усіх подібних підприємств компанії було зведено автомобілерозвантажувач, що здатний приймати  одночасно 3 культури, завдяки чому потужність збільшилась у 1,5 рази. Окрім того, термінал обладнаний найпотужнішими сушарками датської фірми «Cimbria Unigrain» потужністю 100 тонн/годину, більшими за звичайні силосами для вологого зерна (по 250 тонн кожен) та більш потужним порівняно з філіями-попередниками судновим навантажувачем «TELESTACK» з продуктивністю 500 тонн/годину. Довжина причальної споруди біля термінала становить 120 м, таким чином, тут можуть одночасно  пришвартуватися два несамохідних судна «НІБУЛОНівського» флоту.

  agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".