• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • На Львівщині побудують завод з виробництва мінеральної води
  Опубликовано: 2023-03-08 13:07:49

  Група компаній “Карпатські мінеральні води” (КМВ), один із великих гравців на українському ринку, планує побудувати ще один завод у Львівській області потужністю виробництва на першому етапі 230 млн пляшок води на рік, повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, пише agronews.ua.

  “Попередньо, будівництво розпочнуть уже цієї весни. Спорудження першого пускового комплексу буде завершено навесні 2024 року”, – написав він за підсумками зустрічі з представниками КМВ.

  За його словами, група вже завершила підготовчі документальні процедури з будівництва заводу. Передбачається, що після першого пускового комплексу на 230 млн пляшок на рік, буде побудовано ще три пускові комплекси, роботу отримають 300 осіб, і щорічно підприємство платитиме близько 110 млн грн податків.

  Згідно з інформацією на сайті компанії, вона розпочала свою діяльність на ринку мінеральних вод 1996 року з розливу мінеральної природної столової води ТМ “Карпатська Джерельна”, у червні 2002 року її було реорганізовано в завод із виробництва мінеральної води та безалкогольних напоїв “Карпатські мінеральні води”.

  У 2002 році було розпочато виробництво солодких газованих напоїв ТМ “Фруктова Джерельна” та ТМ “Соковинка”, а у 2016 – енергетичного напою ТМ “Dragon”. У 2019-2020 роках щорічна виручка ТОВ “Карпатські мінеральні води” трохи перевищувала 100 млн грн за чистого прибутку відповідно 33 млн грн і 14 млн грн. За 9 місяців 2021 року виручка становила 87,6 млн грн за чистого прибутку 21 млн грн.

  Інф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.