• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Из Украины выведут миллиарды
  Опубликовано: 2013-12-17 08:42:29

  Український екс -міністр економіки Володимир Лановий дотримується думки, відповідно до якого з причини теперішньої політичної нестабільності в країні олігархи будуть здійснювати вивід власних коштів з української держави. Ця новина стала відома зі слів президента Центру ринкових реформ під час інтерв’ю «Радіо свобода».

  Лановий заявляє, що 2004 року олігархи вже здійснювали виведення власних мільярдів з країни, що могло спровокувати різкий обвал економіки. На сьогоднішній день ситуація обіцяє повторитися, проте ще в більш серйозному форматі. Дана революція стане ще більш рішучою, ніж попередня.

  Крім того, колишній міністр економіки визнав потрібним відзначити, що Європейський парламент вкрай вчасно прийняв резолюцію щодо України , що зможе надати легітимності участі Європи в допомозі врегулювання конфлікту в українській державі. Раніше засоби масової інформації повідомляли, що, на думку відомого бізнесмена Ріната Ахметова , мирні акції протесту є ознакою демократичності українського суспільства. Найбільш багата людина в українській державі закликав представників влади та опозиції сісти за круглий стіл переговорів, щоб зайнятися вирішенням всіх виниклих розбіжностей і конфліктів.

  На думку прем’єр -міністра України Миколи Азарова, українська держава повинна стати не придатком Європи, а її рівноправним партнером. Цю точку зору Азаров висловив у суботу на мітингу на Європейській площі в столиці. Прем’єр вважає, що Україні потрібні компенсації і час для підняття своєї економіку, щоб вийти на європейський рівень і добитися можливості конкурувати на рівних. У країні вже є підприємства, на рівних конкурують з Європою, але державі необхідно, щоб вся українська економіка стала конкурентоспроможною.

  Азаров вирішив нагадати, що через погіршення торгово -економічних відносин з Російською Федерацією, світової фінансової кризи, що спровокував значне скорочення українського експорту, відсутності компенсаторів з боку Європейського союзу, підписання угоди у Вільнюсі призвело б до банкрутства української держави.

  Источник

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.