• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Українські соя і ячмінь вийдуть на китайський ринок вже наступного року
  Опубликовано: 2013-12-16 21:30:00

  З наступного року українські соя і ячмінь вийдуть на китайський ринок, повідомляє прес -служба Міністерства аграрної політики і продовольства.

  Відповідні фітосанітарні протоколи сьогодні підписали аграрний міністр Микола Присяжнюк з представниками Генеральної адміністрації нагляду за якістю, інспекції і карантину Китайської Народної Республіки.

  «Експортний потенціал України постійно зростає. І ринок Китаю дуже привабливий для України з точки зору розширення поставок зернових та олійних», ― сказав глава вітчизняного аграрного відомства.

  За словами Миколи Присяжнюка, підписання е протоколів фітосанітарних та інспекційних вимог по експорту вітчизняних сої та ячменю на китайський ринок стало ще одним кроком для розширення товарообігу між двома країнами.

  « Завдяки підписанню протоколів збільшиться частка вітчизняної сільгосппродукції в загальному товарообігу КНР. Крім того , ці документи будуть сприяти реалізації китайсько-українських інвестиційних проектів в аграрному секторі України. Також хочу відзначити, що наступного року продовжиться підготовка протоколів фітосанітарних та інспекційних вимог по експорту ріпаку та пшениці з України в Китай», ― додав міністр.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.