• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Bayer купує сільгоспкомпанію в Україні
  Опубликовано: 2013-12-16 15:30:00

  Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл ТОВ «Байєр», дочірньої компанії німецького концерну Bayer, на придбання активів у вигляді цілісного майнового комплексу ТОВ «Деснагрейн» (Київ).

  Згідно з повідомленням прес-служби АМКУ, дане придбання дозволить покупцеві забезпечити діяльність з виробництва посівного матеріалу сільськогосподарських культур.

  ТОВ «Деснагрейн» засноване в 2006 р. Станом на квітень 2012 р. 100% компанії належало французькому кооперативному товариству Vivescia (раніше — Champagne Crales). Основними видами діяльності є реалізація солоду, зернових, кормів для тварин і засобів захисту тварин, виробництво насіння, надання послуг із зберігання та сушці зернових, передає delo.

  Згідно з інформацією на сайті Vivescia, нещодавно вона вирішила виділити сегмент виробництва ячменю в Україні, передавши насіннєву станцію і елеватор в смт. Дмитрівка (Чернігівська область) в управління іншій своїй дочірньої структури — Malteurop, яка є провідним світовим виробником солоду.

  Як повідомлялося, в кінці 2012 року ТОВ «Малтюроп Юкрейн» придбало 100 % акцій ПрАТ «Дмитрівське зернопереробне підприємство».

  Німецький концерн Bayer працює в Україні з 1992 року у сфері охорони здоров'я, сільського господарства і високотехнологічних матеріалів. Сільськогосподарське підрозділ концерну, Bayer CropScience, раніше заявляло про плани вийти до 2015 року на український ринок насіння пшениці, побудувавши станцію по її селекції в Київській області.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.