• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Украина может очень быстро потерять миллиарды долларов
  Опубликовано: 2013-12-16 01:29:47

  Український екс -міністр економіки Володимир Лановий дотримується думки, відповідно до якого з причини теперішньої політичної нестабільності в країні олігархи будуть здійснювати вивід власних коштів з української держави. Ця новина стала відома зі слів президента Центру ринкових реформ під час інтерв’ю «Радіо свобода».

  Лановий заявляє, що 2004 року олігархи вже здійснювали виведення власних мільярдів з країни, що могло спровокувати різкий обвал економіки. На сьогоднішній день ситуація обіцяє повторитися, проте ще в більш серйозному форматі. Дана революція стане ще більш рішучою, ніж попередня.

  Крім того, колишній міністр економіки визнав потрібним відзначити, що Європейський парламент вкрай вчасно прийняв резолюцію щодо України , що зможе надати легітимності участі Європи в допомозі врегулювання конфлікту в українській державі. Раніше засоби масової інформації повідомляли, що, на думку відомого бізнесмена Ріната Ахметова , мирні акції протесту є ознакою демократичності українського суспільства. Найбільш багата людина в українській державі закликав представників влади та опозиції сісти за круглий стіл переговорів, щоб зайнятися вирішенням всіх виниклих розбіжностей і конфліктів.

  На думку прем’єр -міністра України Миколи Азарова, українська держава повинна стати не придатком Європи, а її рівноправним партнером. Цю точку зору Азаров висловив у суботу на мітингу на Європейській площі в столиці. Прем’єр вважає, що Україні потрібні компенсації і час для підняття своєї економіку, щоб вийти на європейський рівень і добитися можливості конкурувати на рівних. У країні вже є підприємства, на рівних конкурують з Європою, але державі необхідно, щоб вся українська економіка стала конкурентоспроможною.

  Азаров вирішив нагадати, що через погіршення торгово -економічних відносин з Російською Федерацією, світової фінансової кризи, що спровокував значне скорочення українського експорту, відсутності компенсаторів з боку Європейського союзу, підписання угоди у Вільнюсі призвело б до банкрутства української держави.

  Источник

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".