• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Украинские аграрии ожидают огромных потрясений
  Опубликовано: 2013-12-15 03:03:35

  Я даже не хочу слышать о том, чтобы лишать аграрный сектор той небольшой государственной поддержки, которую мы даем

  Українські аграрії занепокоєні підписанням угоди про асоціацію з ЄС.

  Сільгоспвиробники бояться, що відтак не зможуть продавати свою продукцію в Європі, бо вона не витримає конкуренції. Зокрема, молоко та м'ясо від приватних домогосподарств. Селяни впевнені: на них чекають суворі критерії до виробництва, а грошей на технічне переоснащення немає.

  Про це під час зустрічі вони заявили прем'єр-міністру Миколі Азарову. У свою чергу керівник уряду зауважив: саму угоду змінювати не будуть, а ось умови на час перехідного періоду намагатимуться зробити вигіднішими для вітчизняних виробників.
  Микола Азаров, прем'єр-міністр України:

  - Давайте договариваться. Во-первых, кредит около 20 миллиардов, и на нормальных условиях. Я даже не хочу слышать о том, чтобы лишать аграрный сектор той небольшой государственной поддержки, которую мы даем. Потому что дотации в странах Европы, у наших ближайших соседей, поляков, в других странах, выше.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.