• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Украинской экономике пророчат девальвацию или дефолт
  Опубликовано: 2013-12-12 01:31:18

  Фінансова криза в Україні стає реальнішою, а вибір варіантів виходу з неї дуже обмежений.

  Про це йдеться в матеріалі The Wall Street Journal, переклад якої публікують "Ведомості".

  За даними Moody's, до кінця наступного року Україна має виплатити за зовнішнім боргом близько $10 млрд. Але на 1 грудня нинішнього року валютні резерви країни становили всього $18,8 млрд. При цьому на початку листопада вони були $20,6 млрд. Скорочення відбулося значною мірою через те, що центробанк витратив на підтримку гривні близько $800 млн.

  Деякі аналітики попереджають, якщо Україні не вдасться знайти джерела фінансування, то країні доведеться піти на девальвацію валюти або навіть оголосити дефолт за держоблігаціями. "Українській владі потрібно терміново знайти гроші, якщо вона не хоче допустити обвалу гривні", - говорить аналітик з ринків, що розвиваються, з Nomura Дмитро Петров.

  При цьому фінансові труднощі зв'язують руки українській владі. Теоретично могли би допомогти Росія чи МВФ, однак президенту Віктору Януковичу буде нелегко домовитися з кожною зі сторін. "Одна справа, якщо у вас немає перспектив залучити фінансування. Проте в даному випадку перспективи, здається, є. Питання в тому, що жодна з них не підходить Януковичу в даний момент", - говорить Білл Перрі, керівник фонду Stone Harbor Investment Partners.

  За даними Markit, середня прибутковість українських корпоративних облігацій на закритті торгів у понеділок склала 15,25%, що майже на 2 процентних пункти вище, ніж наприкінці листопада; це рекордний показник за два роки. У березні вона становила 7,5%.

  Деякі власники корпоративних облігацій не мають наміру їх продавати. Це свідчить про впевненість інвесторів, що Україна, зрештою, знайде можливості фінансування.

  Зважаючи на нестабільну політичну ситуацію в країні, деякі інвестори схильні надавати кредити українським компаніям, але не уряду. Інші мають намір залишатися осторонь. В Україні є гідні компанії, але політична ситуація занадто несприятлива, щоб купувати їх облігації, пише видання.

  Источник

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".