• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Украинские бизнесмены массово отказываются от бизнеса и покидают страну
  Опубликовано: 2013-12-08 06:33:55

  Щодня на сайті Slando з'являється близько 100 нових оголошень про продаж працюючого бізнесу в Україні. Причому позбавляються наші співгромадяни буквально від усього – від невеликих кіосків до величезних заводів і готелів.

  В Івано-Франківській області за $15 000 000 продається цукровий завод. У Києві за 100 000 000 гривень пропонують завод «Столичний», що спеціалізується на виготовленні бетонних і асфальтобетонних сумішей. А в Ужгороді за $9 000 000 продається готель «Інтурист-Закарпаття». І подібних пропозицій на Slando сотні.

  При цьому діючий бізнес може продаватися за ціною обладнання. Наприклад, у Запоріжжі продається піцерія за 380 000 гривень. Автор оголошення стверджує, що в ціну включено тільки устаткування, а причина продажу – «потреба інвестицій в інший напрямок».

  У більшості оголошень продавці готові торгуватися, а в якості причини продажу вказують – «у зв'язку з переїздом».

  Зараз у базі сайту Slando знаходиться понад 5,7 млноголошень. З них близько 12 тисяч припадає на розділ «Продаж бізнесу».

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.