• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • У Украины появился еще один способ получить деньги от МВФ
  Опубликовано: 2013-12-07 08:03:51

  Євросоюз пропонує виконати умови для отримання грошей МВФ через спеціальну Раду реформ і євроінтеграції, а не Кабмін. Про це пише польська газета Reczpospolita з посиланням на джерела в колі переговірників.

  Як пише видання, таку пропозицію українській стороні зробили глави МЗС Польщі Радослав Сікорські та Швеції Карл Більдт, які поки неофіційно представляють ЄС в Україні.

  Європа пропонує Україні повернутись до переговорів щодо асоціації і виконати умови МВФ для отримання фінансової допомоги.
  "Президент і уряд не хочуть цього робити (виконувати умови МВФ – ред.), бо остерігаються, що опозиція використає це для політичних атак", - пояснив співрозмовник видання.

  Тому Сікорські і Більдт пропонують владі України створити спеціальну Раду реформ і євроінтеграції, яка б прийняла потрібні зміни.
  "Ми запевнили уряд і людей президента, що ми в силі отримати підтримку опозиції для цієї ініціативи і гарантій, що вона не буде нападати на уряд за економічні реформи", - розповіло джерело.

  Видання також нагадало, що Янукович не зміг отримати очікуваних грошей від Китаю і від співпраці з ЄС його тепер може відвернути лише президент Росії Путін.

  Як відомо, Віктор Янукович у п'ятницю уже завершив свій малоуспішний візит до Китаю і прилетів до Сочі для переговорів з Путіним.

   

  Источник

   

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.