• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • В Украине существенно подорожают импортные фрукты
  Опубликовано: 2013-12-05 08:23:37

  Заяви прем'єр-міністра Миколи Азарова про можливу дестабілізацію валютного курсу внаслідок проведення демонстрацій по всій країні можуть привести до зростання вартості імпортних фруктів і овочів.

  "Будь-яка дестабілізація політичної ситуація впливає, насамперед, на наші економічні показники, в тому числі і на валютний курс. Втрата курсової стійкості, валютної стабільності не тільки підвищення витрат наших виробників, але і підвищення витрат бюджету: нам більше треба буде платити за зовнішніми зобов'язаннями", - заявив чиновник.

  Після таких заяв компанії-імпортери вже почали більш обережно підходити до формування замовлень на поставки імпортних фруктів і овочів, і використовувати більш високий курс при розрахунку ціни їх реалізації.

  Деякі рейтингові агентства прогнозують, що курс гривні впаде до 8,5-9 за 1 долар ще до Нового року. Саме на такий курс і орієнтуються зараз імпортери.

  Затримок з поставками фруктів та овочів наразі немає.

  Источник

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.