• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Рекордні площі посіву кукурудзи та соняшнику на Черкащині: що очікувати у 2024 році
  Опубликовано: 2024-06-04 18:03:41

  На Черкащині завершилась посівна ярих культур на врожай 2024 року, і вже зараз можна говорити про значні досягнення у сільському господарстві області. Згідно з даними начальника обласної відділення агропромислового управління Ігоря Табурця, загалом було засіяно понад 445 тисяч гектарів ярими зерновими та зернобобовими культурами.

  Окрім цього, технічними культурами в області було засіяно понад 383 тисячі гектарів. Особливу увагу приділили посіву соняшнику і сої, а також висадці овочів, серед яких виділяється "борщовий набір". На картоплю виділено майже 53 тисячі гектарів.

  "Наші посіви є гарантією продовольчої безпеки. Незважаючи на виклики війни та непередбачувані погодні умови, аграрії Черкащини знову проявили свою стійкість і наполегливість. У минулому році наша область займала провідні позиції в Україні за врожаєм зернових. Впевнений, що цього року ми знову внесемо вагомий внесок у загальнодержавний хлібний кошик!", - підкреслив очільник області.

  За даними онлайн-карти "Посівна 2023/24", на Черкащині найбільші площі було відведено під кукурудзу - 384 тисячі гектарів, соняшник - 254 тисячі гектарів та сою - 106,7 тисяч гектарів. Ці цифри свідчать про активність та професіоналізм місцевих сільгоспвиробників, які прагнуть досягти максимальних результатів у сільському господарстві.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.