• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Соняшниĸовий ĸонцентрат Хайпро (concentrate Hipro)
  Опубликовано: 2024-02-07 13:28:17

   Сучасна тенденція - вдосконалення харчування сільськогосподарських тварин за допомогою підвищення поживності та енергетичної ефективності кормів шляхом використання високопротеїнового шроту.

  Компанія К2 спеціалізується на його виробництві, поліпшуючи раціон тварин. Соняшниковий концентрат - екологічно чистий продукт, відомий своїм високим вмістом рослинного протеїну, який широко використовується як корм для великої рогатої худоби, свійської птиці та інших тварин.

  Використання шроту у раціоні сільськогосподарських тварин має безліч переваг, оскільки ця цінна кормова добавка сприяє:

  1. Підвищенню продуктивності: Шрот допомагає підвищити продуктивність сільськогосподарських тварин, включаючи показники добового надою молока або інших продуктів.
  2. Покращенню якості продукції: Використання шроту має позитивний вплив на якість всіх видів продукції тваринництва, такі як м'ясо, молоко, яйця тощо.
  3. Набору м'язової маси та росту: Шрот сприяє набору м'язової маси у тварин і сприяє їхньому здоровому росту та розвитку, особливо в разі молодняку.
  4. Здоров'ю тварин: З дотриманням точного дозування високоякісний шрот корисний для здоров'я тварин. Використання шроту може підвищити імунітет тварин і зробити їх більш стійкими до хвороб.

  Загалом, шрот є ефективним інгредієнтом у раціонах тварин, який сприяє оптимальному харчуванню і підтримує їхнє здоров'я та продуктивність.

  Технологія збереження білка, яку використовують вітчизняні науковці та фахівці компанії К2, є інноваційною та спрямованою на створення високопротеїнового соняшникового концентрату Хайпро (concentrate Hipro). Ця технологія дозволила отримати концентрат, що містить більше білка, ніж соєвий шрот.

  Процес виробництва включає в себе видалення всіх компонентів, крім олії, під час виробництва соняшникової олії. Отриманий залишок - шрот, що містить чверть лушпиння соняшнику, піддається унікальному процесу обробки насіння соняшнику за допомогою низькотемпературної екстракції, що дозволяє максимально видалити лушпиння. Це підняло рівень білка у новому продукті до 43%.

  Основною особливістю технології є щадна денатурація, яка відбувається без порушення первинної структури білка і руйнування амінокислот. Це досягається завдяки унікальним нанотехнологіям, які використовуються при обробці насіння соняшнику. Такий підхід дозволяє зберегти високий рівень білка та максимально зберегти його корисні властивості.

  Фізико-хімічні показники роблять соняшниĸовий ĸонцентрат Хайпро (concentrate Hipro) унікальним, відрізняючи його від звичайного шроту не лише методом виробництва, а й характеристиками складу. Основні аспекти цих показників включають:

  1. Високий уміст білка: Концентрат має вражаючий вміст білка до 43%, що робить його високоефективною протеїновою добавкою.
  2. Інноваційний метод екстракції: Завдяки новому методу низькотемпературної екстракції зберігається 90,6% протеїну "живим", уникнуто згортання білка, що раніше спостерігалося при застосуванні методів термообробки.
  3. Баланс мінералів та амінокислот: Концентрат містить 0,36% кальцію, 1,38% фосфору, 1,11% метіоніну — незамінної амінокислоти, що входить до складу ферментів і майже всіх тканин. Це сприяє забезпеченню комплексного харчування тварин.
  4. Збереження "живого" протеїну: Уникнення згортання протеїну дозволяє зберігати його біологічну активність і корисні властивості.

  Ці фактори роблять соняшниĸовий ĸонцентрат Хайпро (concentrate Hipro) інноваційним продуктом з високим вмістом білка та оптимальним складом, що сприяє покращенню якості кормів та продуктивності тварин.

  Низький вміст клітковини (11%) в продукті є важливим аспектом, який гарантує правильний розвиток шлунково-кишкового тракту тварин. Такий склад не сприяє утворенню гелю з високою в'язкістю в кишківнику, що може ускладнити процес усмоктування поживних речовин. Крім того, це допомагає уникнути створення небезпеки для розвитку хвороботворних мікроорганізмів у кишківнику тварин.

  Високий вміст клітковини може призвести до утворення гелю або в'язкої маси в кишківнику, що може перешкоджати нормальному функціонуванню травних процесів та усмоктуванню поживних речовин. Знижений вміст клітковини сприяє легкості проходження кормів через травний тракт, що може позитивно впливати на здоров'я та ефективність травлення тварин.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.