• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Аграрії з деокупованих територій зможуть отримати пільгові кредити
  Опубликовано: 2023-05-04 16:19:05

  Аграрії з деокупованих територій зможуть отримати пільгові кредити

  Для підприємців з деокупованих територій і територій можливих бойових дій починає діяти урядова програма «Доступні кредити 5-7-9%». Відповідне рішення було ухвалено Кабінетом Міністрів.

  Про це на своїй сторінці Facebook повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик.

  Як зазначає заступник міністра, доступ до програми бізнесу зі звільнених регіонів і територій можливих бойових дій сприятиме економічному відродженню країни та працевлаштуванню внутрішніх переселенців і місцевих жителів.

  Довідково. Програма «Доступні кредити 5-7-9%» була запроваджена за ініціативи Президента України. Програма спрощує доступ мікро- та малого бізнесу до банківського кредитування.

  У 2023 році українські аграрії за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» вже отримали понад 11 млрд гривень. Фермери можуть отримати кредит у розмірі до 90 млн грн. Кредитування надається під 5–9% річних, залежно від категорії кредиту та суб’єкта підприємництва. 

  https://agropravda.com/

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.