• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Страховики розповіли про ставки для «зернового коридору‎» наступного року
  Опубликовано: 2023-01-01 13:08:16

  Програма страхування вантажів, що забезпечує покриття поставок через український «зерновий коридор‎»‎, буде продовжена в наступному році без підвищення ставок.

  Про це заявили в компанії Lloyd's of London, пише Reuters.

  Повідомляється, що банки, зазвичай, вимагають від судновласників, які заходять в українські порти, мати різноманітні страхові поліси, зокрема страхування корпусу та вантажу, яке оновлюється кожні сім днів.

  Очікується, що в наступному році через конфлікт, стихійні лиха і високу інфляцію тарифи на військові та інші види страхування різко зростуть по всьому світу.

  «Об’єкт AsOne у Чорному морі триватиме безперервно без запланованих підвищень рейтингу», — розповів голова вантажного відділу Ascot Кріс МакГілл.

  Зазначається, що авіаційні та морські страховики стурбовані тим, що перестрахувальники, які страхують страховиків, виключать весь регіон України, росії та білорусі, коли 1 січня настане час переоформлення договорів перестрахування.

  Але МакГілл сказав, що програма страхування вантажів була створена таким чином, що страховики, які беруть участь у програмі, розділяють ризик, не потребуючи перестрахування.

  Нагадаємо, народний депутат України Іван Чайківський вважає, що в умовах обмеженої пропускної спроможності морського «зернового коридору‎» транзит зерна через білорусь справді розширив би можливості експорту зерна з України. Але сьогодні це неможливо — як із політичного, так і з економічного погляду.

  Сергій Герасименко

  Інф. latifundist.com

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.