Страховики розповіли про ставки для «зернового коридору‎» наступного року

01 янв, 13:08

Програма страхування вантажів, що забезпечує покриття поставок через український «зерновий коридор‎»‎, буде продовжена в наступному році без підвищення ставок.

Про це заявили в компанії Lloyd's of London, пише Reuters.

Повідомляється, що банки, зазвичай, вимагають від судновласників, які заходять в українські порти, мати різноманітні страхові поліси, зокрема страхування корпусу та вантажу, яке оновлюється кожні сім днів.

Очікується, що в наступному році через конфлікт, стихійні лиха і високу інфляцію тарифи на військові та інші види страхування різко зростуть по всьому світу.

«Об’єкт AsOne у Чорному морі триватиме безперервно без запланованих підвищень рейтингу», — розповів голова вантажного відділу Ascot Кріс МакГілл.

Зазначається, що авіаційні та морські страховики стурбовані тим, що перестрахувальники, які страхують страховиків, виключать весь регіон України, росії та білорусі, коли 1 січня настане час переоформлення договорів перестрахування.

Але МакГілл сказав, що програма страхування вантажів була створена таким чином, що страховики, які беруть участь у програмі, розділяють ризик, не потребуючи перестрахування.

Нагадаємо, народний депутат України Іван Чайківський вважає, що в умовах обмеженої пропускної спроможності морського «зернового коридору‎» транзит зерна через білорусь справді розширив би можливості експорту зерна з України. Але сьогодні це неможливо — як із політичного, так і з економічного погляду.

Сергій Герасименко

Інф. latifundist.com


Адрес новости: http://agrinews.com.ua/show/334827.htmlЧитайте также: Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM