• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Названо країну, яка зібрала рекордний урожай за 10 років
  Опубликовано: 2022-11-30 14:05:05

  У Казахстані зібрано рекордні за 10 років урожаї зернових, зернобобових, пшениці та овочів, повідомив перший віце-прем’єр-міністр Роман Скляр на засіданні Сенату, верхньої палати парламенту Казахстану, повідомляє прес-служба Сенату. Про це повідомляє Astanatimes, пише agronews.ua.

  «Завдяки заходам державної підтримки в країні зібрано майже 23 млн тонн зернових і зернобобових культур, що на 27 % більше, ніж минулого року. Урожай пшениці збільшився на 30 %. Урожайність овочевих культур у порівнянні з минулим роком зросла на 11 %. У 2022 році держава виділила 220 млрд тенге ($ 473,2 млн) на посівну і збір врожаю, що вдвічі більше, ніж минулого року», – сказав Скляр.

  За словами Скляра, цього року казахстанські аграрії отримали близько 27 тис. тонн дешевого дизпалива.

  Від початку року в агропромисловому комплексі країни запущено близько 180 інвестиційних проектів на загальну суму 132 млрд тенге ($ 283,9 млн).

  Інф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.