• Головна / Main Page
  • Стрічка новин / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • Угода про купівлю зерна Єгиптом у Індії в силі, але коли зерно буде відвантажено — невідомо
    видео
    Опубликовано: 2022-08-24 09:16:49

    Угода про купівлю зерна Єгиптом у Індії в силі, але коли зерно буде відвантажено — невідомо

    Міністр постачання Єгипту Алі Мосельхі у понеділок заявив, що угода про купівлю пшениці в Індії все ще діє, незважаючи на нещодавні обмеження на експорт з Індії. Хоча і дотепер незрозуміло, коли зерно буде відвантажено.

    Єгипет, один із найбільших у світі імпортерів пшениці, намагався диверсифікувати своїх постачальників після того, як зіткнувся з вищими світовими цінами та перебоями в закупівлях із Чорного моря після вторгнення росії в Україну в лютому.

    «Українська рана» на ринку пшениці. Хто замінить нас на ринках Близького Сходу та Африки?
    ЧИТАТИ ТАКОЖ

    У червні міністр постачання Алі Мосельхі заявив, що Єгипет уклав контракт на купівлю 180 тис. т пшениці в Індії після того, як спочатку погодився придбати 500 тис. т.

    «У нас є угода щодо кількості та ціни — 180 тис. т пшениці, і ціна становила 400 $/т», — повідомив Мосельхі журналістам у понеділок 22 серпня, вперше оприлюднивши ціну.

    Однак, додав він, пшениця ще не покинула Індію.

    Індія, другий у світі виробник пшениці, 14 травня заборонила приватні закордонні продажі зерна, але зробила надбавки для таких країн, як Єгипет, які потребують продовольчої безпеки.

    Палюча спека скоротила виробництво в Індії цього року.

    «Ви знаєте про сильну спеку, яка сталася в Індії і яка вплинула на врожай, тому цілком природно, що вони хотіли б зберегти власні запаси. Це їхнє право. Але чесно кажучи, наш вантаж знаходиться в порту», —сказав Мосельхі.

    За словами Мосельхі, для збільшення своїх стратегічних запасів пшениці, уряд Єгипту купив близько 1,8 млн т пшениці з початку поточного фінансового року, зробивши великі закупівлі в країнах, включаючи Францію та росію, після оголошення угоди з Індією.

    https://latifundist.com/

    agrinews.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

    E-mail:
    info@agrinews.com.ua
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.