• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Найбільша агропромислова виставка AGRO-2022 переноситься через війну в Україні
  Опубликовано: 2022-05-11 16:01:42

  Найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі AGRO-2022 переноситься. У зв’язку з жорстокою війною росії проти України, виставка  AGRO-2022, яка була запланована на 7-10 червня, НЕ СКАСОВУЄТЬСЯ, А ПЕРЕНОСИТЬСЯ на нові дати. Про це повідомляє персслужба компанії, пише  agronews.ua.

  “Впевнені, ці дати будуть оголошені зовсім скоро, адже ми віримо в ЗСУ та віримо в нашу якнайшвидшу перемогу, задля якої докладаємо зі свого боку максимум зусиль! Від початку війни команда «AGRO-2022» є і продовжує бути в Україні. Наші щоденні обов’язки дещо змінилися. Замість замовлень конструкцій під виставкові площі, ми замовляємо захисне екіпірування для наших бійців ЗСУ. Замість обговорень параметрів стендів,  ми аналізуємо, який склад військових аптечок має бути найкращим. Ми продовжуємо активно комунікувати з нашими учасниками і партнерами, об’єднуючи наші можливості для допомоги Україні”, – йдеться в повідомляні.

  Порівнюючи з періодом до 24 лютого, робочі дні в організоторів вистаки і дії змінились, але незмінною залишається їх ціль – завжди робити все задля того, щоб Україна та українці ставали ще сильнішими, ще успішнішими, а наш аграрний потенціал ставав ще потужнішим.

  ���� Команда AGRO впевнена, що наступна 34-та виставка «AGRO» буде по-справжньою особливою і незабутньою. Прем’єр і презентацій буде ще більше, а демонстрації нових вдосконалень і можливостей стануть ще видовищнішими. Вірте в ЗСУ! Вірте в нашу перемогу. Вірте в «AGRO» та слідкуйте за анонсами. Скоро почуємось і побачимось!

  “Ми сподіваємось, що нову виставку відвідає рекордна кількість компаній з інших країн. На сьогоднішній день до України прикута увага всього світу, всі країни бачать і з кожним днем переконуються у силі і незламності українського народу, у його аграрних можливостях і перспективах”,- резюмують організатори виставки.

  Нагадаємо, що минулого року у виставці взяли участь компанії з Німеччини, Польщі, Китаю, Литви, Італії, Туреччини.

  Інф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.