• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Виробники бананів щотижня втрачають близько $2,5 млн через війну в Україні
  Опубликовано: 2022-05-03 10:02:18

  Через закриття портів України та порушення каналів постачання до Росії у зв'язку з російською агресією на території України виробники бананів Еквадору щотижня втрачають близько $2,5 млн.

  Про це пише Fruit-inform з посиланням на ресурс Еквадору El Universo.

  За повідомленням Еквадорської асоціації експортерів (Fedexpor), втрати зазнають не лише експортери бананів, а й постачальники іншої сільськогосподарської продукції країни, як-от троянди та креветки.

  Учасники галузі оцінюють частку поставок бананів у Росію та Україну в 25% від усього обсягу експорту цього виду фруктів з Еквадору і зазначають, що близько 60% усієї продукції, призначеної для російського ринку, або близько 1,5 млн коробок бананів на тиждень, не може бути надіслано отримувачам. Постачання в Україну зазвичай складали 180 тис. коробок на тиждень.

  Учасники галузі звернулися до державних відомств із вимогою розробити програму підтримки галузі. Розглядаються можливості використання бананів у програмах забезпечення продуктів харчування жителів Еквадору або використання надлишків бананів як добрива з високим вмістом калію.

  Виробники також просять Міністерство сільського господарства країни запровадити жорсткіше регулювання галузі.

  Зазначається, що у галузі виробництва бананів в Еквадорі задіяно близько 250 тис. працівників, також від галузі побічно залежать робочі місця у багатьох підтримуючих банановий бізнес компаніях.

  Виробники бананів наголошують, що хоча постачання бананів до Росії зростало на початку 2022 року, з кінця лютого (8 тиждень) почалося різке скорочення експорту. До кінця березня (13 тиждень) загальний обсяг експорту бананів у цьому напрямку з початку року скоротився на 16,8%, що спричинило втрату галуззю $18,75 млн.

  Обсяг постачання бананів в Україну був істотно меншим, ніж на російський ринок, але через повне припинення постачання в українському напрямку учасники галузі також втратили близько $12 млн.

  Таким чином, загальні втрати галузі вже перевищили 30,8 млн дол.

  Зазначимо, блокування українських портів та зупинка експорту української агропродукції через війну з Росією підірвали світову продовольчу безпеку і може призвести до колосальної хвилі голоду у світі.

  Світлана Манько

  Інф. delo.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".