• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Китайські добрива подорожчають
  Опубликовано: 2022-01-22 13:09:51

  Китайські пестициди та добрива мають проблеми з логістикою, що впливає на їх ціни. Про це повідомило інформаційне агентство Bloomberg News, пише  agronews.ua.

  Як зазначається, оскільки Пекін посилює заходи щодо боротьби із забрудненням навколишнього середовища напередодні зимових ігор у лютому, все більше заводів із виробництва пестицидів можуть бути змушені призупинити або скоротити виробництво.

  За словами аналітика Scotiabank Бена Ісааксона, трьом заводам у північній провінції Шаньсі було запропоновано здійснювати роботу на 50% потужності, щоб зменшити викиди в атмосферу, що й призвело до зростання внутрішніх цін на азотні добрива.

  «Ф’ючерси на Чженчжоу 8 січня 2022 року виросли майже на 5%, до найвищого рівня з жовтня, але цього тижня зростання скоротилося», — розповів аналітик.

  У статті Bloomberg також зазначається, що Китай, ключовий постачальник сечовини, сульфату та фосфату на світовий ринок, з кінця минулого року обмежив експорт добрив, щоб захистити внутрішні поставки, що посилило глобальний ціновий шок і ризикує ще більше розпалити продовольчу інфляцію.

  «Сильний світовий попит, як і раніше, стикається з нестачею поставок. Згідно з China Containerized Freight Index (CCFI), вартість фрахту в Китаї, як і раніше, знаходиться на високому рівні, досягнувши 3344 пунктів. У 2022 р. брак постачання може стати постійною проблемою для глобальних відділів закупівель», — йдеться у повідомленні.

  Згідно з прогнозами, у першому кварталі 2022 р. на агрохімічну промисловість Китаю вплинуть аудити захисту навколишнього середовища та національний захід. Але вплив «політики подвійного контролю», що зменшується, підтримуватиме темпи виробництва агрохімікатів у Китаї з березня 2022 р. На відміну від 2021 р., глобальна стратегія закупівель може бути більш консервативною у 2022 р., оскільки новий попит повернеться до нормального споживання на рівні ферм.

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".