• Головна / Main Page
  • Стрічка новин / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • Китайські добрива подорожчають
    Опубликовано: 2022-01-22 13:09:51

    Китайські пестициди та добрива мають проблеми з логістикою, що впливає на їх ціни. Про це повідомило інформаційне агентство Bloomberg News, пише  agronews.ua.

    Як зазначається, оскільки Пекін посилює заходи щодо боротьби із забрудненням навколишнього середовища напередодні зимових ігор у лютому, все більше заводів із виробництва пестицидів можуть бути змушені призупинити або скоротити виробництво.

    За словами аналітика Scotiabank Бена Ісааксона, трьом заводам у північній провінції Шаньсі було запропоновано здійснювати роботу на 50% потужності, щоб зменшити викиди в атмосферу, що й призвело до зростання внутрішніх цін на азотні добрива.

    «Ф’ючерси на Чженчжоу 8 січня 2022 року виросли майже на 5%, до найвищого рівня з жовтня, але цього тижня зростання скоротилося», — розповів аналітик.

    У статті Bloomberg також зазначається, що Китай, ключовий постачальник сечовини, сульфату та фосфату на світовий ринок, з кінця минулого року обмежив експорт добрив, щоб захистити внутрішні поставки, що посилило глобальний ціновий шок і ризикує ще більше розпалити продовольчу інфляцію.

    «Сильний світовий попит, як і раніше, стикається з нестачею поставок. Згідно з China Containerized Freight Index (CCFI), вартість фрахту в Китаї, як і раніше, знаходиться на високому рівні, досягнувши 3344 пунктів. У 2022 р. брак постачання може стати постійною проблемою для глобальних відділів закупівель», — йдеться у повідомленні.

    Згідно з прогнозами, у першому кварталі 2022 р. на агрохімічну промисловість Китаю вплинуть аудити захисту навколишнього середовища та національний захід. Але вплив «політики подвійного контролю», що зменшується, підтримуватиме темпи виробництва агрохімікатів у Китаї з березня 2022 р. На відміну від 2021 р., глобальна стратегія закупівель може бути більш консервативною у 2022 р., оскільки новий попит повернеться до нормального споживання на рівні ферм.

    Инф. agronews.ua

    agrinews.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

    E-mail:
    info@agrinews.com.ua
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.