• Головна / Main Page
  • Стрічка новин / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • Закупівельні ціни на кукурудзу продовжують стрімко падати
    Опубликовано: 2021-10-21 14:10:46

    Ведмежий жовтневий звіт USDA та сприятлива для збирання кукурудзи погода в Україні та США, а також для розвитку посівів у Південній Америці посилює тиск на ціни на кукурудзу. Біржові котирування ще залишаються високими, а закупівельні ціни в Україні вже почали опускатися. Про це повідомляє Грейн Трейд, пише agronews.ua.

    У США завдяки теплій та сухій погоді станом на 17 жовтня кукурудза обмолочена на 52% площ у порівнянні з 41% в середньому за 5 років. Експорт кукурудзи з США за тиждень виріс на 16% до найбільших з початку сезону 976,2 тис т, а загалом з 1 вересня експортовано 4,08 млн т, що значно поступається торішнім темпам.

    Грудневі ф’ючерси на кукурудзу після викликаного жовтневим звітом USDA падіння у вівторок за три наступні сесій виросли на 3,9% до 209,5 $/т на тлі високих цін на нафту та очікуваного збільшення попиту на етанол з боку Китаю.

    Листопадові ф’ючерси на кукурудзу на паризькій біржі після виходу звіту також обвалилися на 4%, але за три наступні сесії виросли на 2% до 245,25 €/т або 285,6 $/т, навіть попри затримку збирання у франції, де станом на 11 жовтня кукурудза обмолочена лише на 15% площ у порівнянні з 62% торік.

    В Україні закупівельні ціни на кукурудзу в портах на тлі збільшення пропозицій знизилися на 10-12 $/т до 255-259 $/т або 7550-7800 грн/т. Станом на 13 жовтня обмолочено 22% площ, з яких зібрано 6,92 млн т кукурудзи з врожайністю 5,75 т/га. Це підтверджує прогнози виробництва на рівні 37-39 млн т. Суха та морозна погода сприяє зниженню вологи в зерні, що прискорює збирання.

    В Бразилії тривають потужні дощі, які дісталися до центральних регіонів, де вирощується більша частина сої та кукурудзи першого врожаю. Фермери активізували сівбу і станом на 14 жовтня кукурудзою засіяли 45% запланованих площ у порівнянні з 44% торік, що на тлі сприятливих опадів посилить тиск на ціни.

    Инф. agronews.ua

    agrinews.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

    E-mail:
    info@agrinews.com.ua
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.