• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Повінь завдала відчутної шкоди виноробному бізнесу Німеччини
  Опубликовано: 2021-08-04 12:04:14

  Потужна повінь на заході Німеччини в середині липня завдала величезної шкоди виноробному бізнесу в долині річки Ар. Майже повністю знищені виноградники, обладнання для виробництва вина та приміщення для його зберігання.

  Як інформує теленовинна служба Tagesschau, допомога приспіла з інших виноробних регіонів Німеччини.

  Більшість виробників вина в регіоні Ahrwein (Федеративна земля Рейнланд-Пфальц. — Ред.) опинилися на порозі краху. З 50 виноробень не пошкоджені лише чотири. Багато з них заявляють, що втратили все, і їхній бізнес відновленню не підлягає.

  Постраждалих не залишили в біді колеги з інших регіонів країни. Вони допоможуть зібрати урожай на вцілілих виноградниках, переробити його на своїх виробничих потужностях і складувати в своїх льохах.

  Вина Ahrwein завжди були дорожчими, ніж в інших регіонах Німеччини — через складність обробітку виноградників на крутих схилах. Особливо цінується «Піно-Нуар».

  Тепер це вино стане ще дорожчим — зважаючи на свою унікальність. Зі зруйнованих погребів вдалося врятувати зовсім не багато пляшок з вином врожаю попередніх років.

  Місцева асоціація виноробів виставила вцілілі екземпляри на маркетплейсі Flutwein, щоб допомогти фермерам пережити лихо.

  Тут представлені забруднені пляшки і часто з відклеєними етикетками. Краудфандингова акція триватиме до початку вересня. Всі зібрані кошти будуть передані постраждалим виноградарям і виноробам.

  Наразі на майданчику Flutwein врятоване вино в пляшках без наклейок продається за ціною від 20 євро за один екземпляр.

  Для порівняння, до повені безпосередньо у місцевих виробників можна було купити недороге вино в упаковках по 12 пляшок. 4,20 євро коштував літр «рожевого» (2020 р.), 6 євро — «Рислінгу» (2019 р.), 7 євро — «Піно-Нуар» (2018 р.).

  Деякі ексклюзивні червоні вина 10-річної витримки продавалися по 70 євро і більше за пляшку ємністю 0,75 л.

  Инф. finance.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".