• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • На Рівненщині реконструюють найбільше молокопереробне підприємство
  Опубликовано: 2021-03-01 16:03:23

  На одному з найбільших молокопереробних підприємств Рівненщини «Радивилівмолоко» планується реконструкція. Про це повідомляє пресслужба Рівненської обласної державної адміністрації, пише agronews.ua.

  У планах — будівництво сучасних очисних споруд та складу готової продукції. А також запровадження нового виду упаковки для молочки — пляшки.

  На підприємстві виготовляють більше 30 видів молочних продуктів. Асортимент постійно розширюється, продукція впевнено завойовує прихильність наших та закордонних споживачів. Окрім того, «Радивилівмолоко» стимулює розвиток й дрібних фермерських господарств та молочних ферм, закуповуючи у них сировину.

  «Сотні тонн молока перероблюють на сучасному обладнанні. Постачання сировини та її переробка повністю автоматизовані, тобто минають „контакт із руками“. Це значно підвищує якість продукції. „Радивилівмолоко“ — економічно стабільне та соціально-відповідальне підприємство переробної галузі. Воно ефективно працює: справно сплачує податки, забезпечує роботою майже 690 наших співгромадян. Таким підприємствам на Рівненщині — лише „зелене“ світло!», — відзначив Віталій Коваль, голова Рівненської облдержадміністрації.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.